Dřevěná truhla na hračky MÁJA

Dřevěný box na hračky Mája je stylová truhla z masivu, kterou využije každá slečna a uschová si do ní své tajné poklady. Je vyrobená z borovicového masivního dřeva, které je nalakováno neškodnými barvami. Struktura dřeva je díky lakování celkově překrytá, tudíž je na dotek hladká. Box Mája mohou děti využít i jako sedátko.


Nábytek Mája naslouchá dětským přáním!

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
BOR 3-6 týdnů BOR 3-6 týdnů Zvolte variantu
Kód: BORSKU1/BF BORSKU1/BR Zvolte variantu
4 300 Kč
Kategorie: Dětské pokoje
Kód produktu: BORSKU1/BR
Barevné provedení: bílá/růžová
Výška: 52 cm
fialová: 16
Šířka: 87 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v demontu

Dětský dřevěný kufr na hračky MÁJA je hravý kus nábytku, bez kterého se neobejde žádná malá slečna. Je vyroben z borovicového masivu a ošetřen nezávadnými barvami. Struktura truhly je díky nalakování celkově překryta, tudíž je na dotek hladká. Aby se eliminovalo víření prachu, je Dětský nábytek Mája elektrostaticky ošetřen. K ošetření nábytku jsou použity barvy značky SHERWIN-WILLIAMS.


Výklopná truhla na hračky MÁJA je dostatečně pevná na to, aby odolávala každodenním hrátkám našich děti, a také dostatečně prostorná aby dokázala pojmout nemalý počet hraček.


Dřevěný box na hračky Mája nabízíme v barevné variantě bílá-růžová a bílá-fialová.


Dřevěný box na hračky Mája je součástí kolekce dětského designového nábytku Mája a Vilík, která se vyznačuje precizním zpracováním a všestranným využitím. Díky modernímu designu bude ozdobou každého dětského pokoje. Nábytek Mája je vyroben s láskou a péči a určen pro děti jakéhokoliv věku.


 Zboží je dodáváno v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.




Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: