Bukový toaletní stolek LOUISIANA se zrcadlem

Bukový toaletní stolek LOUISIANA se zrcadlem je nádherná a velmi stylová toaletka z bukového dřeva šuplíky, která skvěle poslouží jako kosmetický stolek pro všechny dívky i ženy.

Bukový toaletní stolek LOUISIANA se zrcadlem je vyrobena z bukového dřeva a ošetřen voskem.

Na úvodním fotu je stolek LOUISIANA v barevné variantě bílá - světlý dub.

Barevné provedení
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů Zvolte variantu
Kód: POL/LAOS/TOL/BDS POL/LAOS/TOL/BDT POL/LAOS/TOL/BEB POL/LAOS/TOL/BON POL/LAOS/TOL/BOT POL/LAOS/TOL/BP Zvolte variantu
13 842 Kč
Kategorie: Bukový nábytek LOUISIANA
Kód produktu: POLLAOSTS
Výška: 75 cm
Hloubka: 60cm
Šířka: 95 cm
Materiál: bukové dřevo
Dodáváno: v celku
Povrchová úprava: Vosk
Rozměr zrcadlo: 50x70
Bukový toaletní stolek LOUISIANA se zrcadlem
ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA ZDARMAZDARMA

Bukový toaletní stolek LOUISIANA.

Bukový toaletní stolek LOUISIANA  je elegantní a velmi stylový kosmetický stolek z bukového dřeva, která díky stylovému vzhledu působí velmi noblesně a elegantně. Toaletní stolek je dodáván společně se zrcadlem.

Bukový toaletní stolek LOUISIANA je vyroben z masivního bukového dřeva a ošetřen voskem ve dvoubarevné variantě, viz. vzorník.

Na úvodním fotu je stolek LOUISIANA v barevné variantě bílá - světlý dub.

Bukový toaletní stolek LOUISIANA je ideálním doplňkem pro další nábytek LOUISIANA.

Nábytek LOUISIANA je kvalitní bukový nábytek, který je vyroben z předem připraveného materiálu, který se nazývá lepené vrstvené dřevo. Vyrábí se slepením přírodních dlouhých dřevěných desek. Díky této technologii si můžeme užívat překrásnou strukturu přírodního dřeva po dlouhou dobu, aniž by vznikly trhliny při změnách teploty či vlhkosti vzduchu. Bukový nábytek překvapí svou jedinečnou a neopakovatelnou strukturou a vůni, která Vás mile překvapí při každém vstupu do interiéru.

Proč nábytek z bukového dřeva? Bukové dřevo se řadí mezí velmi tvrdé, málo pružné avšak velmi pevné dřeviny. Díky značné hustotě letokruhů je nezbytné bukové řezivo dlouhou dobu a pozvolna sušit, aby nepopraskalo. Sušení je odvozeno od tloušťky dřeva, tudíž délka sušení se pohybuje v rozmezí 3-4 let. V nábytkářském průmyslu je vyhledáváno pro svou širokou škálu odstínu. Může nás překvapit světle smetanovou, lehce narůžovělou, béžovou či tmavě hnědou barvou, díky kterému je nábytek neopakovatelný a jedinečný.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: