Bukový noční stolek GREY FORTIS

Bukový masivní noční stolek GREY FORTIS je stylový noční stolek z masivního bukového dřeva ošetřeného kvalitní a vysoce krycí barvou v šedém odstínu.


Bukový masivní noční stolek GREY FORTIS nabízí dostatek úložného prostoru v podobě šuplíku, pod kterým je rovněž otevřený prostor.

POL 6-10 týdnů
Kód: POLGREY/FORTIS/S
3 951 Kč
Kategorie: Ložnice
Kód produktu: POLGFORTISNS
Výška: 45 cm
Hloubka: 40 cm
Šířka: 40 cm
Materiál: bukový masiv
Dodáváno: v celku
Termín dodání: POL 10-14 týdnů

Bukový masivní noční stolek GREY FORTIS se šuplíkem.


Masivní noční stolek GREY FORTIS je elegantní a velmi stylový noční stolek z bukového masivu, který díky svému modernímu vzhledu dodá vašemu interiéru ten správný šmrnc.


Masivní noční stolek GREY FORTIS se šuplíkem je vyroben z masivního bukového dřeva a ošetřen vysoce krycí šedou barvou.


Svůj interiér můžete doplnit i o další nábytek z kolekce GREY.


Proč nábytek z bukového masivu? Bukové dřevo se řadí mezí velmi tvrdé, málo pružné avšak velmi pevné dřeviny. Díky značné hustotě letokruhů je nezbytné bukové řezivo dlouhou dobu a pozvolna sušit, aby nepopraskalo. Sušení je odvozeno od tloušťky dřeva, tudíž délka sušení se pohybuje v rozmezí 3-4 let. V nábytkářském průmyslu je vyhledáváno pro svou širokou škálu odstínu. Může nás překvapit světle smetanovou, lehce narůžovělou, béžovou či tmavě hnědou barvou, díky kterému je nábytek neopakovatelný a jedinečný.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: