Buková třídveřová skříň se zrcadlem GREY 3D

Buková třídveřová skříň se zrcadlem GREY je elegantní a moderní šatní skříň s dostatkem úložného prostoru.


Buková třídveřová skříň se zrcadlem GREY je vyrobena z masivního bukového dřeva a ošetřena je kvalitní a vysoce krycí barvou v šedém odstínu.

Vnitřní uspořádání
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů POL 6-10 týdnů Zvolte variantu
Kód: POLGSK3DZ-1 POLGSK3DZ-2 POLGSK3DZ-3 Zvolte variantu
44 133 Kč 44 733 Kč 42 383 Kč od 42 383 Kč
Kategorie: Kolekce GREY
Kód produktu: POLGSK3DZ
Výška: 190 cm
Hloubka: 50 cm
Šířka: 160 cm
Materiál: bukový masiv
Dodáváno: v demontu
Termín dodání: POL 10-14 týdnů

Buková třídveřová masivní skříň se zrcadlem GREY 3D.


Buková třídveřová skříň se zrcadlem GREY je elegantní a velmi stylová skříň z bukového masivu, která díky svému modernímu vzhledu dodá vaší ložnici ten správný šmrnc. Bukové masivní dřevo je natřeno vysoce krycí šedou barvou.


Buková třídveřová skříň se zrcadlem GREY se vyrábí v následujících 3 variantách vnitřního uspořádání:Svůj interiér můžete doplnit i o další nábytek z kolekce GREY.


Proč nábytek z bukového masivu? Bukové dřevo se řadí mezí velmi tvrdé, málo pružné avšak velmi pevné dřeviny. Díky značné hustotě letokruhů je nezbytné bukové řezivo dlouhou dobu a pozvolna sušit, aby nepopraskalo. Sušení je odvozeno od tloušťky dřeva, tudíž délka sušení se pohybuje v rozmezí 3-4 let. V nábytkářském průmyslu je vyhledáváno pro svou širokou škálu odstínu. Může nás překvapit světle smetanovou, lehce narůžovělou, béžovou či tmavě hnědou barvou, díky kterému je nábytek neopakovatelný a jedinečný.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: