Buková postel GREY FORTIS 200x200 cm z masivu

Buková postel z masivu GREY FORTIS 200x200 cm je příkladem klasické postele a nadčasového designu. Díky jednoduché čelní desce a rámu je tento model ideální pro interiéry ložnice, dětského i studentského pokoje.


Buková postel z masivu GREY FORTIS 200x200 cm je vyrobená z masivního bukového dřeva a ošetřena šedou vysoce krycí barvou.

POL 6-10 týdnů
Kód: POLFORTIS/200S
21 460 Kč
Kategorie: Ložnice
Kód produktu: POLGFORTIS200
Délka: 208 cm
Materiál: bukový masiv
Dodáváno: v demontu
Termín dodání: POL 10-14 týdnů
Výška čela u hlavy: 80 cm
Výška čela u nohou: 44 cm

Buková postel z masivu GREY FORTIS 200x200 cm, z bukového masivu.


Buková postel GREY FORTIS je elegantní a velmi stylová postel, která díky jednoduchému vzhledu působí velmi nadčasově a elegantně. Postel je vyrobena z masivního bukového dřeva a ošetřena kvalitní šedou barvou, která je vysoce krycí.


Buková postel GREY FORTIS je dodávaná spolu s roštem, který je k této posteli zdarma. Matrace není součástí dodávky. Postel je dodávaná bez nočních stolků.


Svůj interiér můžete doplnit o další produkty z kolekce GREY.


Proč nábytek z bukového masivu? Bukové dřevo se řadí mezí velmi tvrdé, málo pružné avšak velmi pevné dřeviny. Díky značné hustotě letokruhů je nezbytné bukové řezivo dlouhou dobu a pozvolna sušit, aby nepopraskalo. Sušení je odvozeno od tloušťky dřeva, tudíž délka sušení se pohybuje v rozmezí 3-4 let. V nábytkářském průmyslu je vyhledáváno pro svou širokou škálu odstínu. Může nás překvapit světle smetanovou, lehce narůžovělou, béžovou či tmavě hnědou barvou, díky kterému je nábytek neopakovatelný a jedinečný.Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: