Bílý TV stolek ROSA BIANCA z masivu

Bílý TV stolek ROSA BIANCA z masivu je stylová bílá televizní komoda z masivního dřeva finské borovice, která dodá interiérům, obývacího pokoje noblesní styl.

Bílý TV stolek ROSA BIANCA z masivu je ozvláštněn úchyty a nožičkami v barvě růžového zlata, které jsou šperkem nábytku.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATPLROS02
19 570 Kč
Kategorie: Kolekce ROSA Bianca
Kód produktu: KATPLROS02
Materiál: borovicový masív
Barva: bílá - RAL 9003
Dodáváno: v demontu
Výška: 59 cm
Šířka: 177 cm
Hloubka: 49 cm

Bílá TV komoda ROSA BIANCA z masivu.

Zařizujete si u vás doma televizní zónu? Jak už název napovídá, nemůže chybět televizor, audio aparatura, konzole nebo jiné vybavení, o kterém sníte. Všechny funkce zastane tato praktická komoda pod TV, která je vybavena zásuvkami na drobnosti (kabely, nabíječky, baterie do dálkového ovladače). Za skříňkami se nachází praktická police a zásuvka, které vám pomohou uspořádat věci. Zásuvky jsou namontovány na vodících lištách s tichým dojezdem, které zajistí váš klid a pohodu v obývacím pokoji. Pokud se rozhodnete televizi pověsit na stěnu, získáte také prostorné prostory pro vystavení dekorací či suvenýru z cest. 

TV stolek ROSA BIANCA je vyroben z masivního dřeva finské borovice. Aby byl povrch nábytku chráněn, je nábytek ošetřen bílou vodou ředitelnou barvou na vodní bázi s 85 % krytím, která je kvůli odolnosti vytvrzena UV zářením.

Nábytek ROSA BIANCA je ozvláštněn úchyty a nožičkami v barvě růžového zlata, které jsou šperkem k nábytku 

Elegance, nadčasový styl, vysoká kvalita a smysl pro detail charakterizují naši novou kolekci s názvem ROSA BIANCA. Minimalistický nábytek na vysokých nohách, který jen tak nelze přehlédnout.  K jeho výrobě bylo použito přírodní dřevo finské borovice, které se vyznačuje nadprůměrnou poddajností, pružností a odolností. Elegantní nábytek ROSA BIANCA kombinuje přírodní dřevo pokryté bílou barvou s lesklými prvky (úchytky a nohy) v růžovém zlatě.

Kolekce ROSA BIANCA Vám odhalí kousek luxusu a elegance.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: