Bílý prádelník ROSA BIANCA z masivu

Bílý prádelník ROSA BIANCA z masivu je vlastně jakýsi kompromis mezi šatní skříní a komodou. V prostorách ložnice, ale i pracovny či obývacího pokoje, dokonale ukryje všechny drobné věci, dokumenty či porcelán. 

Bílý prádelník ROSA BIANCA z masivu je ozvláštněn úchyty a nožičkami v barvě růžového zlata, které jsou šperkem nábytku.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATPLROS06
12 690 Kč –15 % 10 787 Kč
Kategorie: Kolekce ROSA Bianca
Kód produktu: KATPLROS06
Materiál: borovicový masív
Barva: bílá - RAL 9003
Dodáváno: v demontu
Výška: 145 cm
Šířka: 90 cm
Hloubka: 49 cm
OLROS06
Akce Novinka
ZDARMAZDARMA 12 690 Kč –15 %

Bílý prádelník ROSA BIANCA z masivu.

Prádelník byl dozajista v předchozích desetiletích jeden z nejžádanějších kusů nábytku. Dnes se znova vracejí do přízně a jsou znovuobjevovány jako jedinečný, praktický a často i vhodný kus nábytku střední velikosti, tedy kompromis mezi šatní skříní a komodou.

Prádelník ROSA BIANCA, jak samotný název napovídá, skvěle poslouží k uložení spodního prádla. Ze zkušenosti však víme, že se skvěle hodí i na odkládání nádobí nebo dokumentů. Prádelník nabízí prostornou polici skrytou za dvojitými dvířky a dvě praktické zásuvky, které vám pomohou uschovat drobnosti, například ponožky. Aby byl povrch nábytku chráněn, je nábytek ošetřen bílou vodou ředitelnou barvou na vodní bázi s 85 % krytím, která je kvůli odolnosti vytvrzena UV zářením.

Nábytek ROSA BIANCA je ozvláštněn úchyty a nožičkami v barvě růžového zlata, které jsou šperkem k nábytku 

Elegance, nadčasový styl, vysoká kvalita a smysl pro detail charakterizují naši novou kolekci s názvem ROSA BIANCA. Minimalistický nábytek na vysokých nohách, který jen tak nelze přehlédnout.  K jeho výrobě bylo použito přírodní dřevo finské borovice, které se vyznačuje nadprůměrnou poddajností, pružností a odolností. Elegantní nábytek ROSA BIANCA kombinuje přírodní dřevo pokryté bílou barvou s lesklými prvky (úchytky a nohy) v růžovém zlatě.

Kolekce ROSA BIANCA Vám odhalí kousek luxusu a elegance.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: