Bílý noční stolek ROSA BIANCA z masivu

Bílý noční stolek ROSA BIANCA z masivu je stylový noční stolek z masivního dřeva finské borovice, která dodá interiérům ložnice noblesní styl.

Bílý noční stolek ROSA BIANCA z masivu je ozvláštněn úchyty a nožičkami v barvě růžového zlata, které jsou šperkem nábytku.

KAT 3 - 4 týdnů
Kód: KATPLROS04
7 420 Kč
Kategorie: Kolekce ROSA Bianca
Kód produktu: KATPLROS04
Materiál: borovicový masív
Barva: bílá - RAL 9003
Dodáváno: v demontu
Výška: 55 cm
Šířka: 50 cm
Hloubka: 40 cm

Bílý noční stolek ROSA BIANCA z masivu.

Noční stolek je určitě nenahraditelný nejen v ložnici, ale rovněž pěkný doplněk do obývacího pokoje a prakticky využitelný v kanceláři. Noční stolek je nenápadný, ale velmi prakticky pro odkládání i vystavení dekoračních předmětů. A pokud hledáte malý kus nábytku, který si můžete dát pod stůl nebo toaletní stolek, přidat ho do rohu či k posteli, pak jste ho právě našli.

Bílý noční stolek ROSA BIANCA je vyroben z masivního dřeva finské borovice. Aby byl povrch nábytku chráněn, je nábytek ošetřen bílou vodou ředitelnou barvou na vodní bázi s 85 % krytím, která je kvůli odolnosti vytvrzena UV zářením.

Nábytek ROSA BIANCA je ozvláštněn úchyty a nožičkami v barvě růžového zlata, které jsou šperkem nábytku 

Elegance, nadčasový styl, vysoká kvalita a smysl pro detail charakterizují naši novou kolekci s názvem ROSA BIANCA. Minimalistický nábytek na vysokých nohách, který jen tak nelze přehlédnout.  K jeho výrobě bylo použito přírodní dřevo finské borovice, které se vyznačuje nadprůměrnou poddajností, pružností a odolností. Elegantní nábytek ROSA BIANCA kombinuje přírodní dřevo pokryté bílou barvou s lesklými prvky (úchytky a nohy) v růžovém zlatě.

Kolekce ROSA BIANCA Vám odhalí kousek luxusu a elegance.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: