Bílý dětský psací stůl BELLA


Psací stůl BELLA poskytne potřebný prostor na malování, tvoření či učení všem malým dětem i školákům. Bílý stůl BELLA je vyroben z borovicového masivního dřeva a ošetřen ekologickou zdravotně nezávadnou bílou barvou. Neutrální podoba bílé barvy dopřeje všem kreativním duším doplnit si interiér o doplňky ve Vámi oblíbené barevné kombinaci.


Nábytek Bella vnese svěžest do všech interiéru!
 

BOR 3-6 týdnů
Kód: BORSB1/B
3 750 Kč
Kategorie: Pracovny
Kód produktu: BORSB1/B
Výška: 77 cm
Hloubka: 47 cm
Šířka: 100 cm
Materiál: borovicový masív
Dodáváno: v demontu
Barva: Bílá

Bílý psací stůl z masivu BELLA je moderní precizně zpracovaný stůl určen zejména pro děti a studenty. Stůl je vyroben z borovicového masivního dřeva.  Povrch stolu je nalakován ekologickými nezávadnými barvami. Textura dřeva je díky lakování celkově překryta barvou, tudíž je na dotek příjemně hladký. Zaoblené hrany zajistí bezpečnost při používání. Aby se eliminovalo víření prachu, je Dětský nábytek BELLA elektrostaticky ošetřen. K ošetření nábytku jsou použity barvy značky SHERWIN-WILLIAMS.


Psací stůl BELLA je nezbytnou součástí každého dětského i pokoje. Nabídne dětem dostatek prostotu na psaní úkolu, tvoření či malování. Soulad barev oživí každý interiér a vnese do interiéru světlo. Stůl pro děti se skvěle doplňuje s úzkou šuplíkovou komodou BELLA, která může mít své místo pod desku stolu, čímž se získájí šuplíky, potřebné na jakékoliv psací potřeby, papíry či učebnice.


Bílý dřevěný nábytek BELLA je součástí kolekce designového nábytku BELLA, který se vyznačuje precizním zpracováním a všestranným využitím. Díky modernímu designu bude ozdobou každého studentského pokoje i dětského pokoje. Neutrální podoba bílé barvy dopřeje všem kreativním duším doplnit si interiér o doplňky ve Vámi oblíbené barevné kombinaci.


Bílý nábytek BELLA je vyroben převážně pro mládež a děti, ale určitě bude slušet také v ložnici či pracovně.


Zboží je dodáváno v demontovaném stavu s přiloženým montážním listem.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: