Skandinávský nábytek z masivu, kolekce OSLO

Skandinávie v sobě uschovává kulturní, historickou a etno-lingvistickou oblast v severní Evropě, která má pod svými křídly dánské, švédské a finské království. Na této severské půdě začal už v 50 letech minulého století vznikat tzv. Skandinávský styl bydlení, který si dokázal najít svůj vlastní osobitý směr, jenž se velmi odlišoval od ostatních evropských stylů. Jednoduchý design, lehkost a minimalistické tvary, které boří mýty o tom, že krásný a funkční nábytek si mohou dovolit jen lidé s vyšších vrstev. Skandinávský nábytek je jednoduše cenově dostupný pro každého. Jedinečný design typický pro Skandinávii a Skandinávský nábytek dobyl a ještě stále dobývá srdce i duši všech světových designerů a interiérových nadšenců. A není se čemu divit, vždyť malebná zákoutí severní Evropy a křehká severská příroda jsou prostě jedna velká pohádka.

Skandinávský nábytek na nožičkách z masivní borovice z kolekce OSLO nabízí pro Vaše moderní interiéry skříně OSLO, vitríny OSLO, knihovny OSLO a komody OSLO, které byly inspirovány severským stylem bydlení. Skandinávský styl bydlení se vyznačuje nadčasovým designem, funkčností, vzdušností, útulností, přírodními materiály a světlými odstíny barev. Jak již název prozrazuje, tento interiérový styl pochází z drsné Skandinávie. Zimní dny jsou zde velice krátké, studené a temné. V nejsevernějších oblastech se Slunce vůbec nezvedne nad obzor. Díky těmto ne příliš příznivým klimatickým podmínkám si seveřané zakládají na útulném, a zároveň praktickém bydlení. Ve svých domovech totiž tráví spoustu času během dlouhých zimních měsíců.

Nábytek z kolekce OSLO je vyroben z masivního borovicového dřeva, které je natřeno bílou barvou. Použití přírodních materiálů v interiéru je pro Skandinávce naprosto zásadní, jelikož si zakládají na souznění s přírodou. Světlé barvy dodávají interiéru čistotu, jednoduchost a eleganci. Čistý skandinávský tvar začarovaný do nábytku OSLO.

Skandinávie je chladná, nepřístupná země, ale pokud jde o design interiéru, vládne zde teplo a útulnost. Jednoduché, minimalistické tvary, velmi vysoké 20 cm nožky, na kterých nábytek stojí a nejmódnější bílá barva, stavějí tento nábytek do světel stylového a nadčasového nábytku

Pusťte proto skandinávský styl do svého bydlení a hned si jej zamilujete.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení