Shawn Mendes - idol dívčích srdcí

Shawn Mendes je mladý talentovaný kanadský zpěvák. Narodil se v Torontu 8.8. 1998. Jeho celé jméno je Shawn Peter Raul Mendes a má mladší čtrnáctiletou sestri Aaliyah Nicole Maria Mendes. Mnoho lidí si láme hlavu nad původem jeho příjmení. Jeho prarodiče z otcovy strany žijí v Portugalsku.

Na jeho těle se nachází několik tetování, které mu nejsou lhostejné. Každé z nich má hlubší význam. Například tetování na pravém předloktí na první pohled vypadá jako kytara, ale doopravdy je tam jeho rodné město a stromy odrážející se od hladiny jezera.

 

Na rozdíl od jiných zpěváků, kteří si užívají slávu, Shawn raději cestuje a tráví čas s rodinou. Jeho sestru a jiné rodinné příslušníky můžeme vidět na jeho sociálních ítích, kde má přes 20 miliónů sledujících. Také si velmi váží svých fanoušků, kteří ho podporují a díky nim vyhrál né jednu cenu za nejlepší fanclub. Také byl nominován do několika kategorií na Grammy's a MTV EMA's, kde vyhrál několik cen.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení