Rustikální nábytek CORDOBA.

Rustikální nábytek CORDOBA - neboť, nejen vášně jsou cesty srdce.

Rustikální dřevěný nábytek je snem každého moderního interiéru. Má své kouzlo, které je naprosto jedinečné a nezapomenutelné. Jeho teplé tony, dokáží i dříve studený interiér zútulnit, provonět a příjemně zahřát. Není tedy divu, že nábytek ze dřeva je dokonalým předpokladem pro každý originální a moderně zařízený interiér. A právě dnes Vám chceme představit nábytek, jehož předností jsou právě originalita, kvalitní provedení a dokonalý design. Nábytek, který je vyroben s vášní a láskou ke dřevu, a který díky svému nezkrotnému temperamentu určitě vynikne v jakémkoliv interiéru Vašeho domova.

Představuje rustikální NÁBYTEK CORDOBA.

Co se vlastně skrývá pod pojmem rustikální nábytek? Toto slovo pochází z francouzského „rustique“ a můžeme ho přeložit jako „selský či venkovský“. A přesně takový to design má nábytek CORDOBA. Dokáže vyvolat zdání romanticky laděného venkova a při pohledu na něj se jakoby vrátíte v čase. Přesto však má svoje osobité kouzlo, které ani s přibývajícími léty nikdy nevyprchá, jeho dokonalé křivky nikdy neomrzí. Bude prostě stále IN. Navíc kuchyně, jídelna, obývací pokoj, předsíň či pokoj pro hosty vybavený rustikálním nábytkem, vypadá velmi srdečně a pohostinně. Tento nábytek zkrátka dokáže vytvořit teplo rodinného krbu a interiéry pokojů příjemně zútulnit.

Nábytek CORDOBA je vyroben z masivního borovicového dřeva, které svou vůní přinese do každého interiéru kousíček přírody, jen zád a komod tvoří sololit a záda psacích stolů přírodní dýha. Jedná se o kvalitní voskovaný nábytek, který má velmi blízko k přírodě, tudíž ho ocení všichni, kteří hledají pro svůj domov nábytek, který je vyroben z čistě přírodních produktů, které nepředstavují pro nás i naše okolí, žádná zdravotní rizika.

Konečná úprava nábytku spočívá v ručním nanesení čistě přírodních vosků, díky kterým je nábytek stále krásný a hedvábně jemný. Přírodní vosky se používají ke konzervaci dřeva již od středověku a snad každý ví, že mají příznivé účinky na dřevo i samotný dřevěný nábytek. Vosk rovněž nemá tendenci překrývat přirozenou strukturu dřeva, jak to bývá u barev. Ba naopak. Vosk dokáže originální dřevitou kresbu nábytku ještě více vyzdvihnout a dovést tak konečnou podobu nábytku k dokonalosti. Bohatá paleta barev rovněž umožňuje vyrobit nábytek CORDOBA v několika barvách od světlých po tmavé odstíny, a dává tak možnost vybrat si barvu, která odpovídá přesně potřebám každého z nás . Efektivní vzezření nábytku dotvářejí rovněž stylové kování a panty v černé barvě.

Pokud tedy Vás tento nádherně voňavý nábytek uchvátil, zveme Vás do sekce RUSTIKÁLNÍ NÁBYTEK CORDOBA, kde si z bohaté nabídky kvalitního voskovaného nábytku dozajista vybere každý z Vás. Nabízíme komody a truhly CORDOBA, skříně a knihovny CORDOBA, vitríny a kredence CORDOBA, postele a noční stolky CORDOBA, Psací stoly CORDOBA, Konferenční a TV stolky CORDOBA, Jídelní stoly, židle a lavice CORDOBA a police a zrcadla CORDOBA. Vše pro dokonale laděný interiér Vašich domovů. Pokud budete chtít s výběrem poradit, jsme tu pro Vás.

Mějte krásný den :-).

Váš Nábytek v kostce

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení