Moderní styl bydlení - bydlení, které nezevšední

Jaké bydlení je pro nás to pravé? Který interiér vnáší do našeho domova to, co od něj očekáváme? Co v dnešní ukvapené době vlastně považujeme za oázu klidu? Dnes je nespočet módních stylů a trendů, a každý z nás si může vybrat, jaký styl bydlení mu vyhovuje. V dnešním článku se zaměříme na moderní styl bydlení, který je jednoznačně nejrozšířenější a nejběžnější.

Dnešní moderní styl bydlení nemusí být nutně jen lesk, kov nebo pouze černá a bílá. Tento styl si moc nepotrpí na nadměrnou okázalost a zdobnost, ale to neznamená, že se v něm neoceňuje kvalita a ladnost. Zpravidla zde platí, že vše má působit moderně, vzdušně a jednoduše, ale samozřejmostí je zároveň luxus a elegance. Upřednostňuje se jednoduchost a střídmost, ale ne na úkor jakosti. Pokud se říká, že v jednoduchosti je krása, tak v moderním interiéru to platí dvojnásob.

Pojďme se tedy inspirovat moderním stylem nábytku, který je zároveň nábytkem klidu, pohody a harmonie. Vnáší do našeho domova luxus a styl, ale nezapomíná přitom na pohodlí a odpočinek. Protože právě vychutnání si malých každodenních radostí je to, co dělá náš život šťastnějším.

Moderní styl bydlení v sobě kombinuje jednoduché linie a tvary, vnáší praktičnost a snaží se vyhnout designovým výstřelkům. Moderní bydlení je skloubení čisté jednoduché krásy a účelného využití. Nesmí však zapomínat na vkusné, střídmé tvary a snadnou údržbu, které nám samozřejmě ještě více ulehčí už tak uspěchaný život.

V moderním interiéru by mělo platit, že čím je barev v interiéru méně, tím lépe. Nejvhodnější je zvolit si jednu neutrální barvu a k ní se pak dá kombinovat další, výraznější odstín. Mezi moderní neutrální barvy lze úspěšně zařadit šedou, která přináší v tomto směru velmi efektivní výsledky. Je důležité vybrat takový nábytek, který v sobě snoubí krásu, stylovost, ale také osobité kouzlo a nepřeplácanou měkkost. Troufáme si tvrdit, že moderní nábytek TREND v sobě všechny tyto vlastnosti ukrývá.

Rádi vám představujeme nábytek, který sebou přináší všechny vlastnosti a vzhled modernosti, který oceníte nejenom vy, ale i všichni, kteří do vašeho domova zavítají. Je totiž originální, ale přitom si zachovává to, co od moderního nábytku očekáváte. Navíc je vyroben z kvalitního borovicového masivu, který je ošetřen zdravotně nezávadným voskováním. Úchyty i panty jsou kovové a dřevěnému nábytku kolekce TREND přidávají na atraktivitě. Nábytek je navíc vyroben tak, aby splňoval své poslání po dlouhá léta.

Vybírat můžete z prostorné a prosklené Masivní vitríny TREND 10, která je dvoudvéřová. Pokud jste zastánci spíše jedno dveřových vitrín, můžeme vám nabídnout Masivní vitrínu TREND 11. K tomu jsou vhodné komody, které jsou taktéž z téže řady, a to Masivní komoda TREND 01 a Masivní komoda TREND 02Masivní konferenční stolek TREND 20 či Masivní TV stolek TREND 03 jsou efektivní nezbytností a spolu s Masivní policí TREND 21 či Masivním zrcadlem TREND 22 vytvoří luxusní tečku ve vašem interiéru.

Pokud nejste vyloženě zastánci moderního trendu bydlení, u nás v NÁBYTKU V KOSTCE si určitě vyberete i z jiného stylu nábytku. A my vám samozřejmě budeme rádi nápomocní...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení