„May the Force be with You!”

4. května je STAR WARS DEN, neoficiální svátek fanoušků tohoto filmu po celém světě. Tento den byl pro den hvězdných válek vybrán z jednoduchého důvodu, slavná věta „May the Force be with You!” se vyslovuje podobně jako „May the 4th be with You!”. Jakmile se mohli fanoušci Star Wars z celého světa spojit díky internetu, tradice 4. května se rychle rozšířila. Květen je také úzce spojený s hvězdnými válkami, protože v květnu se uskutečnily premiéry téměř všech epizod ságy.

Luke Skywalker, Darth Vader, Han Solo, R2D2, Obi-Wan Kenobi, Yoda - tyto postavy se staly součástí popové kultury. Ačkoli uplynulo několik desetiletí od prvního filmu, první film měl premiéru v roce 1977, jejich osudy fascinují následující generace fanoušků Star Wars. Sci-fi příběh o věčném souboji dobra a zla.

 


 

Dnešní páteční den je jako dělaný pro den strávený se Star Wars. Jako velký fanoušek se zavrtám do sedačky a dám si Star Wars maratónek, pár hodin to zabere, ale už se moc těším. Oslavte tento den taky v duchu Hvězdných válek, ještě když se nám po dlouhé době rozpršelo, ideální stav strávit ho doma v pohodlí sedačky se svými blízkými, nemyslíte?
Schválně, zvítězí dobro nebo zlo?

Hezký den za tým Kostky přeje Dáša.

Nábytek v kostce

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení