Hard Rock Café

Světoznámá restaurace Hard Rock Café určená všem, kterým bije srdce v rytmu rokové hudby, byla založena v roce 1971. Zakladatelé byli Isaac Tigrett a Peter Morton, kteří první restauraci založili v londýnském Hyde Parku Corner, kde se předtím nacházela automobilová prodejna Rolls-Royce.

Po celém světě se nachází 175 restauraci, které jsou nositeli téhož jména, a jedna z nich je i v Praze. Je více známá díky nenapodobitelné atmosféře, která na vás zapůsobí hned, jak vejdete do dveří. Uvidíte spoustu rekvizit a kostýmů slavných rockových celebrit, které zde jsou vystaveny. Všechno to jsou originály a některé kytary či jiné hudební nástroje podepsány samotnými hvězdami. Majitelé jsou vlastní největší sbírky tohoto typu.

Podnik se zaměřuje hlavně na americkou kuchyni a myslím, že jíst zde je opravdu zážitek.

V některých městech jako například Los Angels se nachází i Hard Rock Café Hotely, které jsou opravdu na obrovské úrovni. Mimo jiné se v těchto restauracích pořádají rovněž koncerty menších kapel, takže kromě dobrého jídla se můžete těšit i na jedinečné kulturní zážitky.

Hard Rock Café jsou mezi turisty velmi populární. V restauracích se dají zakoupit rovněž rekvizity jako třeba tričko s logem, skleničky či odznáčky, na kterých je napsáno z jakého města pocházejí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení