Dubový nábytek REGATA - protože na detailu záleží

Dub byl vždy považován za synonymum trvanlivosti a krásy a taktéž je tomu u nábytku vyrobeného z tohoto nádherného stromu. Dubový nábytek je pevný, důstojný a jedinečný. Nábytek z dubového dřeva reguluje klima místnosti, absorbuje vlhkost a v případě potřeby ji uvolňuje. Rádi bychom Vám nabídli nábytek vyrobený ze 100% masivního dubu. Představuje naši novou kolekci REGATA vyrobenou právě z přírodního dubového dřeva.

Vždyť místa našich setkávání, práce i odpočinku mohou nyní získat úplně novou hodnotu.

Nová kolekce REGATA je sbírka unikátního nábytku z masivního dubového dřeva, vyrobeného s péčí o každičký detail. Jedná se o velmi pevný nábytek, který může být používán po mnoho let a během této doby vnější faktory neovlivní jeho vzhled. Kolekce dubového nábytku z dubu byla připravena pro tradicionalisty, kteří oceňují kvalitní nábytek se stylovým vzhledem. Tlumená stylistika, jemně moderní vhled bude vynikat v jakémkoliv interiéru.

Dubový nábytek REGATA je ošetřen olejem. Tento způsob impregnace dokonale chrání dřevo před opotřebením a současně zvyšuje jeho krásný přírodní vzhled. Masivní dubové stoly, se židlemi, dubové komody i další nádherný dubový nábytek z dubové kolekce REGATA si zamilujete pro jeho dokonalý vzhled a nádhernou přírodní vůni.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení