DEJA nábytek

Chceme vám představit nábytek, který bude po všech stránkách splňovat představy o klasičnosti, jednoduchosti a nezaměnitelné kráse, se kterým budete spokojeni nejen vy, ale i vaše rodina, či klienti. Tímto nábytkem je masivní nábytek z řady DEJA. Dřevěný nábytek DEJA je skutečně nadčasový. Je v něm spojena modernost, klasika, vůně dálek, ale i půvab dávných věků.

Neměli bychom však zapomínat ani na nesporné ekologické přednosti, které v sobě nábytek řady DEJA, ale nepochybně ostatní nábytek v naší nabídce, poskytuje. Zmiňme krátce „pouze“ to, že u nábytku z masivu nám nehrozí žádné negativní dopady na naše zdraví, jak tomu je u nábytku, který je zpracováván pomocí formaldehydů, lepidel, laků a pojidel, která se používají u nábytku dřevotřísky. Určitě není třeba připomínat, že tyto materiály působí jako rakovinotvorné karcinogeny, dále mutageny, které způsobují mimo jiné alergické reakce a jsou příčinou velkého počtu chronických onemocnění. Látky obsažené v dřevotřísce se dostávají do ovzduší ještě dlouhé roky po umístění nábytku v interiéru. A všichni určitě souhlasíme s tím, že zdraví nás všech a především našich dětí, je vždy na prvním místě.

Dále nesmíme zapomínat na nespornou výhodu dlouhověkosti nábytku ze dřeva, pokud se o něj budeme vhodně starat. Dřevěný nábytek si totiž v interiérech uchovává svou nádheru o mnoho let déle než nábytek dřevotřískový. Navíc masivní nábytek nepodléhá stále se střídajícím modním vlnám, tak jak je tomu u nábytku dřevotřískového. Proč je tomu tak? Nábytek z přírodního dřeva byl, je a bude vždycky modní, tak jako příroda, která nás obklopuje. A ani nábytek kolekce DEJA, není jiný.

Náš nábytek ze dřeva se těší opravdu veliké oblíbenosti, a to je nejlepším důkazem, že dřevo je stále tou nejlepší surovinou k výrobě vysoce jakostního nábytku. Pokud se podíváme u sebe doma, nebo i u přátel, v kancelářích i v restauracích zjistíme, že veliká část nábytku je vyrobena právě ze dřevěného masivu. Značným úspěchem u našich klientů se může pochlubit i nábytek kolekce DEJA, který je známý nejen díky svému klasickému stylu a široké nabídce, ale také kvalitním zpracováním. Ve své nabídce má DEJA veliký výběr různých typů komod a stolků, vitrín, skříní, postelí, ale i kuchyní. Kolekcí DEJA vybavíte obývací pokoj, ložnici, kuchyni, dětský pokoj, předsíň prostě celý dům. Nabídka zahrnuje i vybavení hotelů, restaurací, kanceláří či jiných nejen komerčně využívaných interiérů.

Nábytek kolekce DEJA je zhotoven povětšinou z borovicového masivu. A proč zrovna nábytek z borovicového masivu? Borovice vás totiž ohromí svou neobyčejnou, velmi originální a propracovanou kresbou. Je to dřevo odolné a ohebné. Vypadá autenticky a zároveň jedinečně. Charakteristická kresba i stavba borového masivu umocňuje jedinečný vzhled nábytku. Díky značnému obsahu pryskyřic, po dlouhou dobu provoní jakýkoliv interiér. Nábytek z borovicového masivu působí velmi přívětivě i nenuceně, a opravdu svádí k dotyku.

Tak nahlédněte do MASIVNÍCH POSTELÍ a nechte se unášet nábytkem, který podnítí vaše představy...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení