DEJA nábytek

Těžko by jste hledali nábytek, který bude po všech stránkách splňovat představy o klasičnosti, jednoduchosti a nezaměnitelné kráse jako právě dřevěný nábytek z řady DEJA. Tento nábytek je opravdu nadčasový. Snoubí v sobě klasiku, modernost, vůni dálek, ale i krásu starých časů.

Zároveň nesmíme opomíjet ani ekologické výhody, které v sobě nábytek kolekce DEJA, ale samozřejmě i všechny ostatní řady našeho nábytku, nabízí. Připomeňme ve zkratce „pouze“ to, že u dřevěného nábytku, při správném ošetření, nehrozí žádné negativní dopady na naše zdraví, jak tomu je u nábytku, který je zpracováván pomocí formaldehydů, laků, lepidel a jiných pojidel, která se používají u dřevotřískového nábytku. Není asi třeba zdůrazňovat, že tyto látky působí jako rakovinotvorné karcinogeny, dále mutageny, které vyvolávají mimo jiné alergické reakce a jsou příčinou mnoha chronických onemocnění. Tyto látky se dostávají do okolí ještě dlouhá léta po umístění nábytku v interiéru. A přiznejme si, že zdraví nás všech, nejen našich dětí, by mělo být vždy na prvním místě.

Dále nesmíme zapomenout na nespornou výhodu dlouhověkosti dřevěného nábytku. Nábytek z masivu totiž „přežívá“ v interiérech nespočetně delší roky než nábytek dřevotřískový. Navíc nábytek z masivu nepodléhá neustále se měnícím modním trendům, jak je tomu u nábytku z dřevotřísky. Proč je tomu tak? Nábytek z přírodního dřeva je totiž moderní vždy, stejně jako příroda kolem nás a samozřejmě ani nábytek z řady DEJA není vyjímkou.

Náš dřevěný nábytek se těší veliké popularitě, a to je důkazem, že dřevo je tím nejlepším materiálem k výrobě kvalitního nábytku. Podíváme-li se kolem sebe doma, u přátel, v kancelářích, ale i v restauracích zjistíme, že převážná část nábytku je vyrobena právě ze dřevěného masivu. Velikým úspěchem u našich zákazníků se může pochlubit také nábytek řady DEJA, který je oblíbený nejen díky své jednoduchosti a široké nabídce, ale také kvalitě zpracování. Ve své nabídce má DEJA velké množství různých typů komod a stolků, vitrín, skříní, postelí, ale i kuchyníKolekcí DEJA s přehledem vybavíte obývací pokoj, ložnici, kuchyň, dětský pokoj, předsíň prostě celý dům. Zkrátka nepřijde ani vybavení hotelů, restaurací, kanceláří či jiných nejen komerčně používaných interiérů. A to vše za vynikající ceny.

Výrobky řady DEJA jsou vyrobeny převážně z borovicového dřeva. A proč zrovna nábytek z borovicového masivu? Borovice vás totiž ohromí svou neobyčejnou, velmi originální a propracovanou kresbou. Je to dřevo odolné a ohebné. Vypadá autenticky a zároveň jedinečně. Charakteristická kresba i stavba borového masivu umocňuje jedinečný vzhled nábytku. Díky značnému obsahu pryskyřic, po dlouhou dobu provoní jakýkoliv interiér. Nábytek z borovicového masivu působí velmi přívětivě i nenuceně, a opravdu svádí k dotyku.

Tak nahlédněte do NÁBYTKU V KOSTCE a pokochejte se nábytkem, který předčí vaše očekávání...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení